Vatandaşlarımızın daha sağlıklı koşullarda hizmet alabilmeleri için ilçe esnafına yönelik denetimlere hız veren Zabıta Ekiplerimiz ilçemizde üretim yapan fırınlara denetimlerde bulundu.
Belirli periyotlarda ilçe esnafına denetimlerini sürdüren zabıta ekiplerimiz vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve hijyenik koşullarda hizmet almaları adına denetimlerin sıklaştırılarak sürdürüleceğini, duyarlı davranan esnaflarımıza da hemşerilerimiz adına teşekkürlerini bildirdiler.
Mustafakemalpaşa Belediye Gelişmelerini takip edin.