Sivas’ta yapılan İlköğretim Okullar Arası Türkiye Karate Şampiyonası’ndan antrenörlüğünü Necip kaplan’ın yaptığı Bursa ekibi 6 madalya ile döndü.
Sivas’ta yapılan İlköğretim Okullar Arası Türkiye Karate Şampiyonası’nda Bursa ekibi başarılı sonuçlara imza attı. Bursa kafilesinin antrenörlüğünü yapan Necip Kaplan, şampiyonada 1 birincilik, 3 ikincilik ve 2 üçüncülükle orta seviyede bir başarı elde ettiklerini belirtti. Şampiyonada dereceye giren sporcular arasında Mustafakemalpaşa Belediyespor’da lisanlı Ziya Akdeniz 2. oldu. Kaplan, Türkiye Şampiyonası’na katılan Ziya Akdeniz’in bu başarısını daha dikkatli kullandığı taktirde kısa sürede milli takımda yer alacağını belirtti.
Mustafakemalpaşa Belediye Gelişmelerini takip edin.