Toplum Gönüllüleri Tiyatro Topluluğu, ‘Mesele Tiyatro Projesi’ kapsamında “Renkler Cumhuriyeti” isimli oyunlarını5 Nisan Pazartesi günü Belediye Düğün Salonu’nda sahneleyecek.
Toplum Gönülleri Tiyatro Topluluğu üyeleri 5 Nisan 2010 Pazartesi günü Mustafakemalpaşa’da 07-11 yaş grubu İlköğretim öğrencileri ile buluşacak. Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin katkılarıyla ‘Mesele Tiyatro Projesi’ kapsamında Renkler Cumhuriyeti oyunu, Toplum Gönülleri Tiyatro Topluluğu tarafından saat 10.30, 12.30 ve 14.30’da olmak üzere 3 kez İlköğretim Okulu öğrencileri için sahneye konacak.
Mustafakemalpaşa Belediye Gelişmelerini takip edin.