Mustafakemalpaşa-Bursa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüsler, Belediye Zabıta Müdürlüğü tarafından denetlendi.
Mustafakemalpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Mustafakemalpaşa-Bursa arasında yolcu taşımacılığı yapan firma ve otobüsleri denetledi.
Zabıta Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; yapılan denetimlerde otobüslerin klimalarının ve kaloriferlerinin çalışıp çalışmadığı, ferdi koltuk ve zorunlu trafik sigortalarının olup olmadığı, yolculara ikram edilen suyun kapalı olup olmadığı, şoför, muavin ve çalışanların kılık-kıyafetlerinin uygun olup olmadığının kontrol edildiği bildirildi. Yapılan denetimlerde eksiklik görülen firma ve otobüs şoförlerine uyarılarda bulunulurken, düşük modelle araçların da yüksek modelli araçlarla değiştirilmesi istendi.
Mustafakemalpaşa Belediye Gelişmelerini takip edin.