İŞKUR Toplum Yararına Çalışma Programı çerçevesinde Mustafakemalpaşa Belediyesi’nce işe alınan 20 kişi ‘işbaşı’ yaptı.
Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin İŞKUR ile yaptığı anlaşma gereği Toplum Yararına Çalışma Programı çerçevesinde 3 ay geçici süre ile işe aldığı 20 kişi, işbaşı yaptı. Ağaçlandırma ve Belediye işlerinde çalışacak olan 20 işçiye 3 ay boyunca hangi işlerde çalışacakları ve neler yapacakları anlatıldı. İşçilerin ilk günlerinde oldukça heyecanlı ve sevinçli oldukları gözlendi.
Mustafakemalpaşa Belediye Gelişmelerini takip edin.